sala konferencyjna

Sale konferencyjne

Marina Gorzów to nie tylko Przystań wodna, to także idealne miejsce na organizację szkoleń, konferencji, seminariów i spotkań biznesowych. Posiadamy trzy sale mogące pełnić funkcję sal konferencyjnych. Największa na około 55 osób zlokalizowana w budynku restauracyjnym i dwie mniejsze na około 20-30 osób. Jedna z mniejszych sal znajduje się w budynku przy samej przystani,umożliwia to przeprowadzenie spotkań w zacisznym, malowniczym miejscu , ponadto obiekt ten wyposażony jest w salę bilardową i dwa apartamenty których wynajęcie to koszt 450 zł/ za jeden na dobę. Wynajęcie obiektu to koszt 1200 zł na dobę. Na spotkania biznesowe ( ok 8-10 godzin) to koszt 500 zł.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy nieodpłatnie sprzęt umożliwiający przeprowadzenie konferencji: rzutnik ekran mikrofony bezprzewodowe przewodowe i odpowiedni sprzęt audio.

Spotkania Biznesowe organizujemy w specjalnie zaaranżowanych na potrzeby naszych gości trzech salach konferencyjnych. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również przestronną salę z widokiem na przystań wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny , wygodnymi sofami i wspaniałym aneksem kuchennym.

Cennik

Ustalany indywidualnie

Kontakt

Wszelkie informacje w sprawie restauracji dostępne pod numerem telefonu

Wanda Kordacz

+48 602 435 450